« Паперовий палац » Міранда Ковлі Геллер

« Паперовий палац » Міранда Ковлі Геллер
Назва: « Паперовий палац »
Письменник: Міранда Ковлі Геллер
Рік: 2023
Видавництво: РМ
Жанр: Сучасна проза Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги « Паперовий палац » Міранда Ковлі Геллер

“Паперовий палац” Міранди Ковлі Геллер – це розкриття інтимних та емоційних моментів, що відбуваються в житті героїні протягом лише двадцяти чотирьох годин, але надовго залишають слід в її душі.

Елеонора Бішоп, головна героїня, влаштовує собі відпочинок біля ставку біля Паперового палацу, сімейної резиденції на Кейп-Коді. Ця книга розповідає не лише про цю сонячну літню день, але і про події, які трапилися напередодні вечора і мали глибокий вплив на її життя. Вони стають центральною темою оповіді і надають глибокий сенс усьому розповіді.

Через деталі, яскраву мову та живописні описи, авторка дозволяє читачам зануритися у внутрішній світ героїні та відчути всі її емоції, радість, біль та сум, що переплітаються протягом цих двадцяти чотирьох годин.

“Паперовий палац” – це не просто історія одного дня, а глибока розкриття душі жінки, яка змушена зробити важкий вибір і впоратися зі своєю минулею та сьогоденням. Книга запитує читача, чи зможе Елеонора прийняти свій остаточний вибір і яким стане її майбутнє.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Паперовий палац » Міранда Ковлі Геллер онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka