«Паперові міста» Джон Грін

«Паперові міста» Джон ГрінНазва : Паперові міста
Письменник : Джон Грін
Рік : 2016
Видавництво : КМ-БУКС
Жанри : Сучасна зарубіжна література, Сучасні любовні романи, Зарубіжні любовні романи, Список шкільної літератури 10 клас, Шкільні підручники.

 

Анотація до книги «Паперові міста» Джон Грін

Усе життя Квентін був здалеку закоханий у свою дивовижну сусідку — Марго Рот Шпігельман. Тож коли вона, одного дня відчинивши знадвору вікно в його кімнаті, прокрадається в його життя, втягуючи в неймовірні пригоди, Квентин не може їй опиратися. Але ніч пригод закінчується, і на другий день у школі Квентин з’ясовує, що загадкова Марго таємничо щезла. А незабаром виявляється, що Марго залишилася для його підказки, і тепер саме він має відшукати дівчину, яку, йому здавалося, він так добре знав… Черговий бестселер Джона Гріна, автор романів «Провина зірок» і «В пошуках Аляски», не залишити читачів байдужими.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka