« Падіння Місяця. Книга 1. Беззоряна Корона » Джеймс Роллінс

« Падіння Місяця. Книга 1. Беззоряна Корона » Джеймс Роллінс
Назва: « Падіння Місяця. Книга 1. Беззоряна Корона »
Письменник: Джеймс Роллінс
Рік: 2023
Видавництво: Book Chef
Жанр: Фентезі

 

 

 

Анотація до книги « Падіння Місяця. Книга 1. Беззоряна Корона » Джеймс Роллінс

У захопливому фантастичному трилері “Падіння Місяця. Книга 1. Беззоряна Корона” від відомого майстра жанру Джеймса Роллінса вас чекає незабутня пригода, що розкриває таємниці далекого минулого та відкриває двері до вражаючого світу.

У цій захоплюючій історії зіткнуться споріднені духом герої, які наважуються вирушити в небезпечну подорож задля розкриття давніх таємниць і врятувати світ від неминучого апокаліпсису. Обдарована учениця, що володіє загадковими віщими здібностями, випророчує катастрофу, яка вріжеться в її власне життя. З тяжкими вироками та сумнівним минулим, її доля переплітається з іншими долями, які неможливо передбачити.

В книзі зустрінете різні персонажі: зречений лицар, що вирушає на пошуки свого спокутання та праведного шляху, принц-гульвіса, який визначається як спадкоємець престолу і відкриває власні призначення та мету, та засуджений злодій, який випадково потрапляє на слід давнього артефакту, що може визначити долю всього людства.

У цьому світі, де реальність змінюється химерним і загадковим чином, а загрози чекають на кожному кроці, герої повинні навчитися довіряти одне одному, адже тільки так вони зможуть здолати старих і нових ворогів та розгадати давні таємниці, що приховують ключ до порятунку всього людства. Найсміливіші пригоди, захопливі сюжети та епічні битви чекають на вас в цій захопливій книзі. Не пропустіть цю незабутню подорож до неймовірного світу “Падіння Місяця. Книга 1. Беззоряна Корона”.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Падіння Місяця. Книга 1. Беззоряна Корона » Джеймс Роллінс онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті

Оцініть статтю
E-Biblioteka