«П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» Патрік ЛенсіоніНазва: П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог
Письменник: Патрік Ленсіоні
Рік: 2002
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Корпоративная культура, Просто про бізнес, Бізнес-книги

Анотація до книги «П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» Патрік Ленсіоні

Глава однієї високотехнологічної компанії подав у відставку, оскільки робота компанії за нього розвалювалася на очах. “Менеджери досягли досконалості у мистецтві підставляти один одного. Команда втратила дух єдності та товариства, його змінила нудна обов’язківка. Будь-яка робота затягувалася, якість падала”. Через деякий час у компанію приходить новий керівник і обстановка ще більше розпалюється — Кетрін сповнена рішучості розібратися з проблемами команди менеджерів, які майже привели успішну компанію до краху.

Якою ціною, і головне, як їй це врешті-решт вдається, і розповідає Патрік Ленсіоні.

Чому виникають “п’ять пороків команди” – взаємна недовіра, невибагливість, безвідповідальність, страх конфлікту і байдужість до результатів, як їх діагностувати і що з ними робити? У першій частині книги ці питання вирішує Кетрін зі своєю командою, а в другій автор наводить докладний опис цих “п’яти пороків команди” та методи їх усунення.