«Ожинова зима» Сара Джіо

«Ожинова зима» Сара ДжіоНазва: Ожинова зима
Письменник: Сара Джіо
Рік: 2022
Видавництво: Vivat
Жанр: Сучасна проза, Любовні романи, Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Ожинова зима» Сара Джіо

«Ожинова зима» – захоплива подорож у часі, де таємниці минулого переплітаються з викликами сучасності, а судьби двох жінок розкриваються на фоні засніженого Сіеттла.

У 1933 році самотня мати Віра Рей переживає кошмар – зникнення свого сина Даніеля в результаті травневої хуртовини. Здавалося б, її світ обплутаний вуалью таємниці, і кожен слід стирається снігом. Її подорож по місту, де лише іграшковий ведмідь свідчить про те, що тут колись був її син, сповнена турбот та відчаяння.

У 2010 році репортер «Сіеттл Ґеральд» Клер Олдрідж береться за завдання розкрити історію першотравневої “ожинової зими” та виявляє, що минуле і сучасне містять багато невідомих зв’язків. Слово за слово, вона розгадує загадки минулого та приходить до висновку, що істинна правда переплітає дві долі в неймовірний спосіб.

Чи вдасться Клер знайти відповіді і розгадати таємницю зникнення маленького Даніеля в сніжній каве? «Ожинова зима» – це захоплива історія, що розкриває нитки таємниці на шляху від минулого до сучасності.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Ожинова зима» Сара Джіо онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka