« Острів проклятих » Денніс Лігейн

« Острів проклятих » Денніс Лігейн
Назва: « Острів проклятих »
Письменник: Денніс Лігейн
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
Жанр: Детективи

 

 

 

Анотація до книги « Острів проклятих » Денніс Лігейн

У захопливій книзі “Острів проклятих” Денніс Лігейн читач потрапляє в моторошний світ загадкової Ешекліфської лікарні для божевільних злочинців. Ця лікарня розташована на ізольованому острові і призначена для утримання найнебезпечніших пацієнтів, але в один день звідти вибуває небезпечна вбивця, ставши силою, яка тікає від розслідування.

Спроби маршала Едварда “Тедді” Деніелза розгадати таємницю здаються марною, оскільки на острові відбувається щось абсолютно неймовірне і надприродне. Порожній маяк на узбережжі приховує темні секрети, а медичний персонал застосовує експериментальні психотропні методи лікування, що робить ситуацію ще більш загадковою.

З розвитком подій, читач разом з Тедді починає сумніватися у всьому, що він знає і вірить. Відокремлений від зовнішнього світу бурею, маршал стикається з власними інтернальними демонами і збирається зіткнутися з найжахливішими таємницями Ешекліфського острова.

“Острів проклятих” – це трилер, що сповнений напруги, жаху та несподіваних поворотів подій. Ця книга заглиблюється в психологію персонажів і викликає питання про те, що робить людей справжньо психотичними та до яких жахливих речей вони можуть піти в умовах відчуженості та ізоляції.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Острів проклятих » Денніс Лігейн онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka