«Останниця. Книга 3. Єдина і надзвичайна» Кетрін Еплгейт

«Останниця. Книга 3. Єдина і надзвичайна» Кетрін ЕплгейтНазва: Останниця. Книга 3. Єдина і надзвичайна
Письменник: Кетрін Еплгейт
Рік: 2022
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Зарубіжна фантастика, Зарубіжне фентезі, Зарубіжні дитячі книги, Дитячі пригоди, Казки
Серія: Останниця

 

 

Анотація до книги «Останниця. Книга 3. Єдина і надзвичайна» Кетрін Еплгейт

Жорстокий тиран Мурдано і кровожерливий фелівета Казар от-от зійдуться в битві, яка загрожуватиме всім живим істотам Недарри і Дрейландії. Та непомітно для запеклих ворогів повстає третя сила — Армія Миру. В авангарді цієї армії — Биш, уже не останниця, а одна із роду дейрнів, та її вірні друзі: люди Кхара і Ренцо, фелівета Лови-Удачу і, звісно, достойний вобик Тоббл. Усі вони хоробрі й віддані, та чи вистачить цього, щоб зупинити дві могутні армії? Невже саме Биш — єдина надія врятувати цей світ від війни?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka