«Останниця. Книга 1. Одна на світі» Кетрін Еплгейт

«Останниця.  Книга 1. Одна на світі» Кетрін Еплгейт

Назва : Останниця. Книга 1. Одна на світі
Письменник : Кетрін Еплгейт
Рік : 2019
Жанри : Зарубіжне фентезі, Зарубіжні дитячі книги, Сучасна зарубіжна література, Зарубіжна фантастика, Дитячі пригоди, Казки
Серія : Останниця

 

Анотація до книги «Останниця. Книга 1. Одна на світі» Кетрін Еплгейт

Биш звикла бути найменшою і наймолодшою, але вона завжди почувалася частиною чогось великого — частиною сім’ї, частиною зграї. Так було до того жахливого дня, коли Биш залишилася сама — і тепер вона остання зі свого роду, остання з дейрнів… Останниця. Для дейрнів зграя — це все: коріння і крона, серце і душа. Тому Биш вирішує перевірити, чи правдиві легенди про представників її вигляду, якими вдасться вижити. Вона вирушає у небезпечну подорож войовничим королівством Недарра. Дорогою хоробра дейрна зустрічає гідного вобіка Тоббла, багатолику дівчину Хару, гордого кота-філівету Лові-Удачу та Ренцо — злодія, що має честь. Нові друзі стають справжньою сім’єю для Биша і разом відкривають жахливу таємницю, яка загрожує існуванню не тільки дейрнів, але й усіх істот їхнього світу.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka