«Останній страх» Алекс Фінлі

«Останній страх» Алекс ФінліНазва: Останній страх
Письменник: Алекс Фінлі
Рік: 2022
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Психологічний триллер, Трилери, Зарубіжні детективи

 

 

 

Анотація до книги «Останній страх» Алекс Фінлі

“Вони виявили тіла у вівторок”. Так починається цей звивистий і захоплюючий роман, в якому розповідається про долю родини Пайн, трилер, який змусить вас нервувати і зворушить до сліз.
Після пізньої вечірки студент Нью-Йоркського університету Метт Пайн повертається до своєї кімнати в гуртожитку і дізнається про жахливі новини: майже вся його родина – мама, тато, молодші брат і сестра – були знайдені мертвими через очевидний витік газу під час відпустки в Мексиці. Місцева поліція стверджує, що це був нещасний випадок, але ФБР і Держдепартамент здаються набагато менш впевненими – і вони не скажуть чомусь Меттові.
Трагедія потрапляє до заголовків газет усюди, тому що це не перший випадок, коли родина Пайн опинилася в центрі уваги засобів масової інформації. Старший брат Метта, Денні, який зараз відбуває довічне ув’язнення за вбивство своєї подруги-підлітка Шарлотти, став об’єктом вірусного документального фільму про справжні злочини, який передбачає, що Денні був неправомірно засуджений. Хоча країна згуртувалась навколо Денні, Метт зберігає таємницю про свого брата, яку він ніколи нікому не розповідав: у ніч вбивства Шарлотти Метт побачив щось, що змусило його повірити, що його брат винний у злочині.
Коли Метт повертається до свого маленького рідного міста, щоб поховати своїх батьків, братів і сестер, він стикається з ворожою спільнотою, яка була лиходійством у документальному фільмі, шаленою пресою та спогадами, які він сподівався залишити назавжди. Тепер, коли смерті в Мексиці здаються все більш підозрілими та пов’язаними зі справою Денні, Метт повинен докопатися до правди про злочин, який відправив його брата до в’язниці, поставив під загрозу його власне життя, і змусив його протистояти всім своїм останнім страхам.
“Кожен останній страх” – це не тільки захоплюючий трилер, а й гостра історія про сім’ю, яка переживає горе і трагедію і переживає славу, про яку вони ніколи не мріяли.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka