«Останній спадок» Андрей Новик

«Останній спадок» Андрей НовикНазва: Останній спадок
Письменник: Андрей Новик
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Пригоди, Трилери, Сучасна українська література, Жахи і Містика

 

 

 

Анотація до книги «Останній спадок» Андрей Новик

«Останній спадок» Андрія Новика — це захопливий роман, сповнений містики та пригод. Головний герой, студент Максим Підгірський, отримує у спадок дивний дерев’яний куб від свого діда. Незабаром він передає цей загадковий предмет своєму викладачеві старослов’янської міфології, Далібору Кравцю, після чого безслідно зникає.

Далібор знаходить всередині куба зашифроване послання, написане глаголицею. Від цієї миті його життя змінюється назавжди, адже на нього розпочинається смертельне полювання. Дві могутні організації, які роками знищують одна одну, починають запеклу гонитву. Їхня мета — знайти Далібора раніше за суперників, бо лише він володіє ключем до розгадки містичного спадку.

Читати онлайн та скачати книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Останній спадок» Андрей Новик онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka