«Останній лист від твого коханого» Джоджо Мойєс

«Останній лист від твого коханого» Джоджо МойєсНазва: Останній лист від твого коханого
Письменник: Джоджо Мойєс
Рік: 2010
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Зарубіжні любовні романи, Сучасні любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Останній лист від твого коханого» Джоджо Мойєс

У пошуках цікавого матеріалу молода журналістка на ім’я Еллі натикається в архіві на старі листи, написані палким закоханим чоловіком. Слова в листі настільки щирі і зворушливі, що вона вирішує знайти ким вони були написані і комусь призначалися. Але Еллі не могла подумати, що поки шукатиме чуже кохання, знайде своє. А за півстоліття до цього молода аристократка Дженніфер потрапляє в автокатастрофу, яка забрав у неї пам’ять. Вона погано пам’ятає своє життя до аварії і відчайдушно намагається дізнатися, хто надсилав їй любовні листи, підписавшись загадковою літерою «Б». Чи вдасться їй дізнатися правду і повернути втрачені спогади?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka