«Остання бібліотека» Фрея Семпсон

«Остання бібліотека» Фрея СемпсонНазва: Остання бібліотека
Письменник: Фрея Семпсон
Рік: 2024
Видавництво: Лабораторія
Жанр: Сучасна зарубіжна література, Сучасна проза, Романтична проза

 

 

 

Анотація до книги «Остання бібліотека» Фрея Семпсон

«Остання бібліотека» Фрея Семпсон – це подорож у світ магії та змін. Для Джун Джонс кожна сторінка книжки — це портал у світ неймовірних пригод і мудрості, а запах бібліотеки — це аромат тисячі різних історій, що чекають на своїх читачів.

Але коли бібліотека, яка стала її утішним пристановищем після втрати матері, потрапляє під загрозу закриття, Джун разом з незвичайною групою супутників вирішує встати на захист цього магічного місця.

Спільно вони вступають у боротьбу за збереження бібліотеки, яка стала не лише домом для книг, але і місцем, де зберігаються найдорожчі спогади Джун про її матір. Це не лише боротьба за книги, а й шанс для Джун змінити своє життя та відкритися для нових можливостей.

Ця книга – це не лише історія про боротьбу за бібліотеку, але й про важливість змін, відкриття себе та здатність вірити в магію книг.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Остання бібліотека» Фрея Семпсон онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka