«Особиста відьма повелителя» Марина Сніжна

«Особиста відьма повелителя» Марина СніжнаНазва: Особиста відьма повелителя
Письменник: Марина Сніжна
Рік: 2022
Жанри: Любовне фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Особиста відьма повелителя» Марина Сніжна

Я – віщунка. Відьма з унікальним даром. Таких вважають цінним трофеєм та тримають у «золотій клітці». Все життя я приховувала свою сутність від сильних цього світу. Та й хто прийме дрібну злодюжку на прізвисько Вогник за унікальну відьму-віщунку?
На жаль, від долі не втечеш. Я опинилася на рабському аукціоні. І придбали мене у подарунок самому верховному повелителю демонських світів. Вищому інкубу Зепару, ім’я якого в демонських світах асоціюється не інакше як зі словом «бабій».
Такому легко звабити та підкорити собі. А потім використати мої можливості на повну. Ось тільки іграшкою повелителя я ставати не збираюся!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka