«Особливості магічного навчання» Вікторія Задорська

«Особливості магічного навчання» Вікторія ЗадорськаНазва : Особливості магічного навчання
Письменник : Вікторія Задорська
Рік : 2020
Жанри : Любовне фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Особливості магічного навчання» Вікторія Задорська

Дівчина знаходиться у своїй валізі кілька речей та записку, в якій написано її ім’я – Злата Жовтень. Де вона та що тут робить? Доведеться думати по ходу справи. Вийшовши з лісу, Злата опиниться у справжньому сінькому місті, на площі товчуться люди та гноми, а ще чоловік, який виник з нізвідки, ніби вийшов із повітря. Стоп, гноми? Телепортація? У такій пам’яті Злати явно не готова.
А поряд із усіма цими дивностями – великий замок. Коли Злата попрямувала туди, вона не знала, що на ній чекає, але знайшла своє місце саме тут. Магічна академія прийняла її не з такими розкритими обіймами, старий ректор не повірив в історію Злати, тому вирішив перевірити її пам’ять. Справді, на ній стояв ментальний блок, який неможливо було зняти. Ректор пропонує героям залишитися на навчанні, вступити на перший курс, а замість такої великодушності Злата буде змушена працювати на старого. Що вдієш Златі? Більше немає жодних варіантів, залишається лише погоджуватися на такі сумнівні умови. Що ж чекає сіміричної Злати, яка вже встигла нажити в академії ворогів? Дивний світ, в якому, без сумніву, магія є справою звичайнісінькою, навчанням, а також друзі, хлопці та ще один привабливий чоловік.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka