« Оповита тінями » Френсіс Гардінґ

« Оповита тінями » Френсіс Гардінґ
Назва: « Оповита тінями »
Письменник: Френсіс Гардінґ
Рік: 2023
Видавництво: Nebo BookLab Publishing
Жанр: Дитячі книги фентезі

 

 

 

Анотація до книги « Оповита тінями » Френсіс Гардінґ

“Оповита тінями” Френсіса Гардінґа – це захоплюючий роман про боротьбу зі страхами, привидами та власною силою в умовах війни та темних сімейних таємниць.

У цій книзі ми зустрічаємо дванадцятирічну Мироносицю, яка володіє надзвичайною здатністю відштовхувати привидів. Але одного разу її власний світ обивається жахливим духом, який стає для неї як притулок та захист у небезпечних часах громадянської війни.

Книга розкриває теми влади, дружби, внутрішньої сили та відваги в обставинах, коли світ перевернувся догори дриґом. Мироносиця мусить вибирати між власною одержимістю та можливою смертю, пересуваючись через роздертий війною світ.

Ця книга є заплутаною історією про виживання, внутрішній ріст та силу дівчинки, яка стає відповідальною за власне доленосне рішення в неймовірно складних обставинах.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Оповита тінями » Френсіс Гардінґ онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті

Оцініть статтю
E-Biblioteka