«Опівнічний Палац» Карлос Руїс Сафон

«Опівнічний Палац» Карлос Руїс СафонНазва: Опівнічний Палац
Письменник: Карлос Руїс Сафон
Рік: 2021
Жанри: Фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Опівнічний Палац» Карлос Руїс Сафон

Роман починається темної ночі в Калькутті в 1930-х роках, коли англійський лейтенант бореться за порятунок новонароджених близнюків Бен і Шир від неймовірної загрози. Незважаючи на мусонні дощі та страшну небезпеку, молодий лейтенант примудряється забезпечити їхню безпеку, але не втратити власне життя. Через роки, напередодні шістнадцятого дня народження Бена і Шир, таємнича загроза їхнє життя відновлюється. Але цього разу неможливо втекти. За допомогою своїх хоробрих друзів, близнюки повинні будуть протистояти жаху, який спостерігає за ними в тіні ночі, і зустрітися з найстрашнішою істотою в історії…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka