«Опівнічна бібліотека» Метт Хейг

«Опівнічна бібліотека» Метт ХейгНазва: Опівнічна бібліотека
Письменник: Метт Хейг
Рік: 2021
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Опівнічна бібліотека» Метт Хейг

Як далеко ви могли б зайти, якби вам несподівано з’явилася можливість виправити всі помилки, які ви коли-небудь зробили, і використати всі можливості, які ви прогаяли? Що, якби між життям і смертю існував особливий простір за допомогою нескінченної бібліотеки, заповненої книгами, які докладно описують усі можливі варіанти вашого життя? Що, якби ви могли прожити їх усі?

Саме в таке загадкове місце потрапляє Нора Сід – зневірена і самотня жінка тридцяти п’яти років. У неї немає друзів, вона щойно втратила роботу, а її улюблений кіт помер. Вирішивши, що подальше життя немає сенсу, Нора пише прощальну записку і приймає смертельну дозу таблеток. Однак замість того, щоб опритомніти в раю, пеклі або взагалі ніде, вона опиняється у повній бібліотеці, заповненій книгами, які пропонують їй прожити нескінченну кількість нових життів. Під керівництвом місіс Елм – колишнього шкільного бібліотекаря Нори – героїня освоюється з подорожами за варіантами своєї долі і стає то господаркою затишного сільського пабу, то дослідником арктичних льодів, а то й зовсім знаменитою рок-зіркою, оточеною натовпами фанатів. Ось як Нора дізнається напевно, яке життя зробить її по-справжньому щасливим?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka