«Олівія і два її життя» Лінде Гайді

«Олівія і два її життя» Лінде ГайдіНазва: Олівія і два її життя
Письменник: Лінде Гайді
Рік: 2019
Жанри: Зарубіжні дитячі книги, Дитяча проза

 

 

 

Анотація до книги «Олівія і два її життя» Лінде Гайді

Олівії десять з половиною, і вона мешкає у подвійному житті: неділя живе у матері, тиждень – у тата. Здавалося б, це навіть прикольно! В одному будинку купа людей та звірят, в іншому – чистота та тиша. Коли набридає в одному будинку, настав час переселятися до іншого. Але біда: у тата і його нової дружини скоро народиться малюк, і Олівія перестане бути «улюбленою дитиною»! Вся увага зосередиться на малюку, а в будинку підніметься суцільний хаос. І що ці дорослі думають? А тут, як на зло, з’явилася нова в класі, яка зайняла улюблене місце Олівії, ще й перетягнувши на себе всю увагу. Крім цього собака Ковбаса з’їв чудове домашнє завдання із суспільствознавства, яке дівчинка так старанно готувала. До того ж, залишається відкритим питання, хто цього року гратиме Люсію? Всі ці проблеми не дають спокійно спати Олівії, а особливо бентежать те, як вибачаться за дуже неприємний поступок, який має бути безневинним жартом?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka