«Один плюс один» Джоджо Мойєс

«Один плюс один» Джоджо МойєсНазва: Один плюс один
Письменник: Джоджо Мойєс
Рік: 2014
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Зарубіжні любовні романи, Сучасні любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Один плюс один» Джоджо Мойєс

Одна самотня мати. У Джес Томас двоє дітей та дві роботи. Вона працює день у день. Але не так просто справлятися з усім самим. Іноді їй доводиться приймати ризиковані рішення, бо так треба. Одна шалена сімейка. Танзі – дивна і дуже обдарована дочка Джес, але без сторонньої допомоги реалізувати її талант практично неможливо. Та й Ніккі, пасинок Джес, не може сам дати відсіч одноліткам-хуліганам. Іноді Джес здається, що все зникло… Один привабливий незнайомець. І тут у житті з’являється Ед Ніколс, чиє власне існування порядком схоже на бардак. Він знає, що таке самотність. А своє майбутнє він хотів би не представляти. Але час на його боці, і він готовий допомогти… Одна несподівана історія кохання. “Один плюс один” – це дивовижний, зворушливий і захоплюючий новий роман Джоджо Мойес про те, як зустрілися дві самотності і зовсім не вчасно покохали одне одного.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka