«Один плюс один» Джоджо Мойєс

«Один плюс один» Джоджо МойєсНазва: Один плюс один
Письменник: Джоджо Мойєс
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література, Любовні романи, Зарубіжні любовні романи, Сучасні любовні романи

Анотація до книги «Один плюс один» Джоджо Мойєс

Джесс Томас — мати-одиначка, яка з останніх сил намагається забезпечити своїх дітей, працюючи на двох роботах. Її життя схоже на нескінченну боротьбу з труднощами, і вона мріє про того, хто зможе врятувати її з цього замкненого кола невдач.

Ед Ніколс — успішний комп’ютерний геній, який на перший погляд має все: багатство, престижну роботу, розкішний будинок. Але за зовнішнім блиском приховується розчарований і самотній чоловік, який втратив віру у щастя.

Коли долі Джесс і Еда несподівано перетинаються, вони обидва розуміють, що страждають від самотності. Ця зустріч стає початком їхньої спільної подорожі — подорожі, яка допоможе їм знайти не лише кохання, але й новий сенс життя.

«Один плюс один» Джоджо Мойєс — це зворушлива історія про другий шанс, надію і несподівані зв’язки, що можуть змінити життя. Ви можете читати онлайн або завантажити книгу в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Один плюс один» Джоджо Мойєс онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.