«Одне за одним» Рут Веа

«Одне за одним» Рут ВеаНазва: Одне за одним
Письменник: Рут Веа
Рік: 2022
Видавництво: Рідна Мова
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Сучасна проза, Психологічний триллер, Трилери

 

 

Анотація до книги «Одне за одним» Рут Веа

У відокремлене шале, розташоване високо в горах, з’їжджаються співробітники компанії, що створила модний музичний додаток «Снуп». Тут вони мають намір покататися на лижах, відпочити та обговорити важливі робочі питання.

Але під час спуску в ущелину гине один із акціонерів «Снупа» – Єва.

А потім сходження лавини відрізає шале від зовнішнього світу, позбавляє електрики та зв’язку. Поліцію викликати неможливо. А спроба розслідувати причини загибелі Єви самотужки призводить до нової трагедії. Ще одного співробітника компанії, Елліота, який виявив якусь важливу зачіпку, знаходять мертвим.

Тепер стає зрозумілим: під одним дахом зі снуперами – вбивця. І, здається, він не має наміру зупинятися, доки всі не будуть убиті – один за одним…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka