« Одна з дівчат » Люсі Кларк

« Одна з дівчат » Люсі Кларк
Назва: « Одна з дівчат »
Письменник: Люсі Кларк
Рік: 2023
Видавництво: Vivat
Жанр: Жахи трилери

 

 

 

Анотація до книги « Одна з дівчат » Люсі Кларк

Книга “Одна з дівчат” Люсі Кларк – це захоплюючий роман про шість молодих жінок, які прибувають на грецький острів для дівич-вечора. Острів засліплює їх блиском сонця, розкішними пляжами та помаранчевими заходами сонця, створюючи ідеальну обстановку для веселощів та відпочинку.

Проте під цією красою та безтурботністю ховаються таємниці та напружені стосунки між подругами. Дівчата несуть з собою секрети, і коли одна з них вирішує розкрити свою таємницю, відносини між ними руйнуються. Питання про жіночу дружбу, сексуальне насильство та відповідальність за свої вчинки стають центральними темами книги.

Автор Люсі Кларк розкриває перед читачами важливі питання, пов’язані зі стосунками між чоловіками та жінками, внутрішніми конфліктами та моральними дилемами. Ця книга заохочує нас думати про значення дружби, взаєморозуміння та важливість спільних цінностей у складних життєвих ситуаціях.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Одна з дівчат » Люсі Кларк онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka