“Обмін на Різдво” Меггі Нокс

“Обмін на Різдво” Меггі НоксНазва: Обмін на Різдво
Письменник: Меггі Нокс
Рік: 2021
Жанри: Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги “Обмін на Різдво” Меггі Нокс

У цій книзі – чудовому подарунку на новорічні свята – нам розповідають романтичну, драматичну, веселу і не без пригод історію для всіх, кому вже в холодному грудні потрібна ця атмосфера свят, що наближаються, щось легке для відпочинку та гарного настрою. Близнюки Чарлі та Касс Гудвіни захоплюються кулінарією та кондитерським мистецтвом. Чарлі живе в Лос-Анджелесі та знімається у популярному кулінарному шоу “Солодке та Солоне”. А Касс управляє сімейною пекарнею “Вудберн” у рідному містечку Старлайт Пік. За 12 днів до Різдва, коли в обох сестер найгарячіший робочий період року, одна з них отримує травму і втрачає смак і нюх. Інша сестра вирушає на допомогу та обмінюється місцями зі своїм близнюком. Ці 12 днів будуть насиченими і перевернуть все їхнє життя з ніг на голову, на них чекають випробування, нові знайомства і навіть почуття. Чим усе завершиться? Чи вдасться їм уникнути наслідків через свій обмін та знайти рецепт святкового настрою?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka