«Облудниця» Ольга Саліпа

«Облудниця» Ольга СаліпаНазва: Облудниця
Письменник: Ольга Саліпа
Рік: 2022
Жанри: Сучасна українська література, Сучасна проза

 

 

Анотація до книги «Облудниця» Ольга Саліпа

Майбутнє Корнелії батьки планували наперед. Після закінчення медінституту прилаштували б доньку на добру роботу, щоб жила щасливо та горя не знала. Але один необачний крок перекреслив усе. У селі Корнелію називають святою: до церкви ходить і на випробування, що Бог посилає, не нарікає. А вона щодня гріхи замелює. Найбільше боїться, що діти правду про матір дізнаються. Тож колись чує від сусідської дівчинки-юродивої: «Ошуканка!» — трохи розум не втрачає. А дівчинка на картину у своїй хаті показує: там Корнелія та її гріхи намальовані. Сто років тому через цю картину сталася трагедія. І зараз жінка бачить у ній силу, здатну зруйнувати її життя.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka