«Обери мене» Кейт Стейман-Лондон

«Обери мене» Кейт Стейман-ЛондонНазва: Обери мене
Письменник: Кейт Стейман-Лондон
Рік: 2022
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Обери мене» Кейт Стейман-Лондон

Головна героїня цієї книги Бея Шумахер – відомий стильний «плюс-сайз» блогер. У Беї чудові друзі, натовпи фанатів і… вщент розбите серце.

Бея із захопленням дивиться популярне реаліті-шоу, де гарний холостяк вибирає себе кохану. Неймовірні побачення, любовні перипетії, інтрига — а хто ж цього разу покине проект? – Ось телевізора неможливо відірватися! Несподівано Бея отримує запрошення стати наступною зіркою цього шоу, і її життя перевертається вгору тремтінням. Перебуваючи під прицілом камер, дівчина розуміє, що все набагато складніше, ніж вона очікувала. Бея потрапляє у вир розкішної моди, інтернет-хейтерів, сексуальних чоловіків, романтичних пригод і можливості знайти реальне кохання серед казки, створеної для телебачення.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka