“Нікелеві хлопці” Колсон Вайтх“Нікелеві хлопці” Колсон Вайтхедед

“Нікелеві хлопці” Колсон Вайтх“Нікелеві хлопці” Колсон ВайтхедедНазва: Нікелеві хлопці
Письменник: Колсон Вайтхед
Рік: 2022
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги “Нікелеві хлопці” Колсон Вайтх“Нікелеві хлопці” Колсон Вайтхедед

У романі розповідається про двох хлопців, яких несправедливо засудили і відправили до цього закладу. Темношкірий Елвуд Кертіс заприятелював з Тернером, який теж не винен. Вони підтримують один одного і роздумують про те, як їм тут вижити. Але життя в Академії стає дедалі небезпечнішим. Обидва хлопці приймають рішення, наслідки якого будуть проявлятися протягом десятиліть. «Захоплюючий та блискучий роман, в основі якого реальна історія про виправну школу для хлопців у Флориді, яка діяла у 1960-рр. Вайтхед – один з найбільш сміливих та обдарованих авторів нашого часу і я ніколи не пропущу жодну його книжку», – Елізабет Ґілберт, письменниця.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka