«Нічний репортер» Юрій Винничук

«Нічний репортер» Юрій ВинничукНазва: Нічний репортер
Письменник: Юрій Винничук
Рік: 2019
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Нічний репортер» Юрій Винничук

Події роману “Нічний репортер” відбуваються у Львові 1938 року. Журналіст Марк Крилович, прозваний “нічним репортером” за нічні репортажі про життя міських кварталів, береться до розслідування вбивства кандидата в президенти міського уряду. Займаючись цим, він потрапляє у різні любовні інтриги, і навіть у кримінальні пригоди, іноді ризикуючи своїм життям. Комісар міліції Роман Обух, якого адміністрація усунула від розслідування вбивства, допомагає йому у неофіційній якості.

Тим часом у справу вступають німецькі та радянські шпигуни, а польська контррозвідка теж виявляє інтерес до розслідування. Перед нами постає мальовничий та яскраво описаний кримінальний світ того часу – забігайлівки, батьки та заклади для жінок із дурною репутацією.

Читачеві доведеться розгадувати загадку за загадкою разом із персонажами на тлі тривожного настрою мешканців Львова, які живуть в очікуванні війни.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka