«Няня по зальоту» Ярл Конг

«Няня по зальоту» Ярл КонгНазва: Няня по зальоту
Письменник: Ярл Конг
Рік: 2022
Жанри: Сучасні любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Няня по зальоту» Ярл Конг

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти маму на посаді няні. І ні, не те щоб я не любила дітей. Хлопчик, якого мені належить няньчити, просто янголятко. А ось про його тата я цього сказати не можу. У нас з ним не залагодилося спілкування ще з самого початку, з тієї самої хвилини, коли я вирішила стебати його на сайті знайомств. Ось тільки я гадки не мала, що доля вирішить зіграти зі мною злий жарт і зіштовхнути мене з цим козлиною ніс до носа! І що мені тепер робити? Він навіть не приховує, що має намір відігратися на мені за повною програмою. А я не можу відмовитись від цієї роботи, бо пообіцяла мамі її не підвести. Як домовитися з тим, хто хоче покарати мене за мій дурний жарт?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka