«Неймовірні. П’ятнадцять жінок, які творили мистецтво та історію» Бріджит Квінн

«Неймовірні. П’ятнадцять жінок, які творили мистецтво та історію» Бріджит КвіннНазва: Неймовірні. П’ятнадцять жінок, які творили мистецтво та історію
Письменник: Бріджит Квінн
Рік: 2018
Видавництво: ArtHuss
Жанр: Біографії і Мемуари

Анотація до книги «Неймовірні. П’ятнадцять жінок, які творили мистецтво та історію» Бріджит Квінн

П’ятнадцять чудових художниць. Кожна з них – від художника епохи бароко до скульптора нашого часу – побудувала яскраву творчу долю, вела захоплююче життя, створювала глибокі та значні твори. Проте найчастіше художники-жінки, на відміну художників-чоловіків, не привертали пильної уваги до світової культурної громадськості. Ця містка і захоплююча книга заповнює деякі кричущі прогалини. Бріджіт Куінн віддає належне – причому робить це дражливо, пристрасно, а подекуди навіть зухвало – таким різним майстрам, як Артемізія Джентілескі та Едмонія Льюїс, Ванесса Белл і Луїза Буржуа, Рут Асава та Кара Уокер. Яке значення мистецтва, яке вони створили? У чому цінність життя, прожитого ними? Чому так часто їх просто не помічали? І чому сьогодні вони варті нашої уваги? Автор піднімає у своїй книзі. Яскрава і жива розповідь доповнена репродукціями найбільш значущих робіт п’ятнадцяти художниць. Кожному присвячено окремий розділ, початок якого прикрашає портрет героїні, створений спеціально для книги незалежним ілюстратором Лізою Конгдон. Без особливих зусиль Бріджіт Куїнн перемішує минуле та сьогодення, особисте та громадське, приватне та професійне — такої історії ви раніше ніколи не тримали в руках.