«Неспроможна держава. Інструкція з розшматування Росії» Януш Буґайський

«Неспроможна держава. Інструкція з розшматування Росії» Януш БуґайськийНазва: Неспроможна держава. Інструкція з розшматування Росії
Письменник: Януш Буґайський
Жанри: Зарубіжна публіцистика, Публіцистика, Політика, політологія

 

 

 

Анотація до книги «Неспроможна держава. Інструкція з розшматування Росії» Януш Буґайський

Ніщо не зупинити роздратування Росії, час якого настав. Читайте, готуйтеся та будьте причетні!
“Спроби перетворити Російську Федерацію на національну державу, громадянську державу чи стабільну імперську державу зазнали невдачі. Її теперішня структура ґрунтується на тендітній історичній основі, не має єдиної національної ідентичності і демонструє постійну боротьбу між націоналістами, імперіалістами, централістами, лібералами та федералістами. Повномасштабне військове вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року та запровадження міжнародних економічних санкцій прискорять розшарування держави”.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka