«Несподіване кіно» Наталя Ясіновська

«Несподіване кіно» Наталя ЯсіновськаНазва: Несподіване кіно
Письменник: Наталя Ясіновська
Рік: 2022
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Сучасна проза, Книги для підлітків

 

 

 

Анотація до книги «Несподіване кіно» Наталя Ясіновська

«Несподіване кіно» – це захоплива подорож у світ підліткових переживань та відкриттів, де кожен герой – це яскрава нотка в мелодії життя.

Дарка та Кет розцвітають у ритмі танців, що стають не лише хобі, а й втіхою в їхньому житті. Оля вирішує вирватися в новому середовищі, шукати нових друзів і підтримувати батька в складний момент після розлучення. Олег, попри головний біль, знаходить силу продовжувати свою боротьбу. А Дмитро, загубившись у слів, шукає виразний спосіб виразити свої почуття дівчині, яка завойовує його серце.

У кожній сторінці цієї збірки оповідань причаровує атмосфера непередбачуваності та невпинного руху часу. Тут є місце сміху та сльозам, радості та суму, що створює неповторний кінематографічний ефект життя, де кожен момент – несподіване кіно, що розкриває перед читачем усю палітру відчуттів підліткового віку.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Несподіване кіно» Наталя Ясіновська онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka