«Несподівана радість тверезості» Кетрін Грей

«Несподівана радість тверезості» Кетрін ГрейНазва: Несподівана радість тверезості
Письменник: Кетрін Грей
Рік: 2023
Видавництво: Publishing
Жанр: Саморозвиток, самовдосконалення, Мотивація

 

 

 

Анотація до книги «Несподівана радість тверезості» Кетрін Грей

Алкогольна залежність – це те, що змушує людину вірити у те, чого насправді немає. Часто п’ють, щоб бути душею компанії, або щоб вгамувати душевний біль, уникнути реальності. Але трапляється так, що під тиском громадськості людина починає втрачати себе. Книга «Несподівана радість тверезості» Кетрін Ґрей розповідає історію самої авторки, яка й потрапила до мережі алкогольної залежності.

Часто можна почути, що без алкоголю життя нудне та нецікаве. А якщо тебе в цьому намагаються переконати близькі люди чи друзі, важко не піддатися такому тиску. Ось і авторка потрапила в цю неприємність, про яку вона і вирішила написати книгу.

Письменниця розповідає про те, як вона почала пити, через що, що цьому сприяло. Але також з книги можна дізнатися і про те, чому вона вирішила змінити своє життя та кинути шкідливу звичку. І, як виявилося, без алкоголю життя не таке вже й нудне. Можна легко знайти добрих друзів, спільні з ними інтереси, і проводити щодня так, що буде що згадати.

Ця книга допоможе тим, хто, можливо, не має алкогольної залежності, але перебуває на межі. Це невигадана історія, яка могла закінчитися трагічні, але людина змогла взяти себе в руки і спробувати заново. Такий шанс має кожен.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Несподівана радість тверезості» Кетрін Грей онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka