«Несказане» Селесте Інґ

«Несказане» Селесте Інґ Назва: Несказане
Письменник: Селесте Інґ
Рік: 2023
Видавництво: Наш Формат
Жанр: Сучасна проза, Детективи
 

 

Анотація до книги «Несказане» Селесте Інґ

У захоплюючій книзі “Несказане” від Селесте Інґ, Лідія є тим важливим “сонечком” у всесвіті родини Лі, навколо якої вирують надії, мрії, слова і вчинки. Професійні амбіції матері визначають її долю, а оточуючі її батьки вбачають її майбутнє як лікарки, впевненої в собі жінки.

Лідія, блакитноока дівчинка, отримує особливий захист та увагу від батьків, а її життєва траєкторія заздалегідь визначена. Проте одного дня її “сонечко” вгасає, залишаючи всю родину у темряві. Чи вдасться рідним перехитрити темну безодню, що з’явилася в їхніх душах? Чи вони знайдуть мужність висловити те, про що довго мовчали? “Несказане” обіцяє читачам захопливий погляд на внутрішні турбулентності родинних зв’язків та важливість чесного висловлення тих почуттів, які довго залишалися невимовленими.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Несказане» Селесте Інґ онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka