«Нещаслива родина» Шари Лапена

«Нещаслива родина» Шари ЛапенаНазва: Нещаслива родина
Письменник: Шари Лапена
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Трилери, Психологічний триллер, Поліцейські детективи, Детективи

 

 

 

Анотація до книги «Нещаслива родина» Шари Лапена

У розкішному маєтку Фреда Мертона і його дружини Шейли відбувається жахлива трагедія — їхні тіла знайдено жорстоко вбитими. Після цієї страшної події детективам належить розкрити, хто ж з родичів або близьких може бути вбивцею. Проте це завдання виявиться надзвичайно складним, адже кожен з потенційних підозрюваних має свої мотиви.

Найстарша дочка, Кетрін, обурена батьківським рішенням продати маєток. Син, Ден, постійно критикував батька за його бізнесові проблеми. Молодша донька, Дженна, вважалася чорною овіцею сім’ї через свій розпустілий спосіб життя. Інша сестра Фреда також має амбіції на багатомільйонний спадок. А ще детективам слід розглянути двох жінок, які мають певні зв’язки з Фредом Мертоном. І що робити з покоївкою, яка, можливо, несвідомо, або навіть свідомо, знищила частину речових доказів?

Кожна нова крапелька інформації збільшує складність справи, а кожен вузол, який розплутують детективи, приносить лише більше питань. Підозрювані у вбивстві починають вести між собою війну, а навіть члени родини не можуть довіряти один одному. Час розкрити правду, але в цій сім’ї багато скелетів у шафі, і їхнє щастя було лише ілюзією.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Нещаслива родина» Шари Лапена онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka