«Неприродні випадки» Річард Шепард

«Неприродні випадки» Річард ШепардНазва: Неприродні випадки
Письменник: Річард Шепард
Рік: 2020
Жанри: Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Неприродні випадки» Річард Шепард

Тіло людини – це безмовний свідок смерті, що трапилася, він нічого не приховує і завжди несе в собі правду. Коли смерть раптова та незрозуміла, доктор Річард Шеперд обов’язково з’ясовує її причину. Кожне розтин – це окрема детективна історія, і автор за допомогою проникливості дозволяє головоломку відповісти на найнагальніше питання: як ця людина померла? Від серійного вбивці до стихійного лиха, від «ідеального вбивства» до жахливого випадку доктор Шеперд завжди в гонитві за істиною. І хоча він був залучений до найгучніших справ останнього 20-річчя (смерть принцеси Діани, теракти 11 вересня 2001 року у США), часто менш відомі випадки у результаті виявлялися найінтригуючими.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka