«Небажаний гість» Шари Лапена

«Небажаний гість» Шарі ЛапенаНазва: Небажаний гість
Письменник: Шари Лапена
Рік: 2021
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанр: Сучасна проза, Психологічний триллер, Трилери, Зарубіжні детективи, Сучасні детективи

 

 

 

Анотація до книги «Небажаний гість» Шари Лапена

У віддаленому гірському готелі, вкритому снігом, збирається різнопланова компанія гостей, кожен із яких прибуває зі своїми секретами та невиконаними планами. Відпочинок в обіймах зимової природи мав бути ідилією, але він обертається кошмаром, коли відбувається жахливе вбивство одного з гостей.

Заметіль змушує готель залишитися без тепла та світла, а зв’язок зі світом переривається. І коли відбувається друге вбивство, страх і підозра охоплюють кожного. У цьому замкненому просторі кожен стає підозрілим, а кожна руханка може приховувати темну таємницю.

Під погрозою смертельної небезпеки гості готелю змушені шукати вбивцю серед себе, розкривати власні таємниці та боротися за виживання. І тільки один з них залишається небажаним гостем, готовим на все, щоб заберегти своє жахливе минуле від розкриття.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Небажаний гість» Шари Лапена онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka