«Небажана сусідка» Ксана Рейлі

Небажана сусідка

Назва: Небажана сусідка
Письменник: Ксана Рейлі
Жанр: Молодіжна проза, Сучасні любовні романи

 

 

 

 

Анотація до книги «Небажана сусідка» Ксана Рейлі

Аріна: Перше правило розумних дівчаток: не закохуватися в поганих хлопців. Протягом двадцяти одного року мені майстерно вдавалося дотримуватися цього правила, але доля вирішила зробити мені сюрприз у вигляді дратівливого сусіда. Нам доведеться жити разом два місяці в одному домі, хоча ми терпіти не можемо одне одного. І тепер у мене нове правило: ніколи не порушити правило номер один!

Єгор: Перше правило поганих хлопців: порушувати усі правила. Я звик жити у своє задоволення, насолоджуючись безтурботним життям. Та я зовсім не сподівався побачити у своєму будиночку на березі моря незнайомку, яка нібито тепер моя сусідка на два місяці. Вона дратує мене так сильно, що мені довелося встановити собі певні правила. І найголовніше з них — в жодному разі не закохатися в неї!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka