«Не зарікайся» Лаванда Різ

«Не зарікайся» Лаванда РізНазва: Не зарікайся
Письменник: Лаванда Різ
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи

 

 

 

 

Про книгу «Не зарікайся» Лаванда Різ

— Не треба мені тут очима кліпати, тобі це не допоможе! Отже, ти сіла за кермо чужого авто, розфігачила мою лялечку і я повинен тобі просто пробачити? Я що схожий на ідіота? — гарчить незнайомець. Ні, ти схожий на пихатого засранця. Подумаєш, трохи пошкрябала твою тачку.
— Можете залишити мені свій номер телефону і я вам потім все відшкодую, — зіщулююсь, уявляючи реакцію цього типа.
— За кого ти мене маєш? Ні, дівчино, ти відпрацюєш іншим чином, якщо вже нема чим заплатити. Обирай, або їдеш зі мною, або викликаємо поліцію.
— Я не… — червонію, починаючи заїкатися. — Я тілом не торгую.
— То тепер я схожий на збоченця? — сердито пирхає. — Кралю, ти не в моєму смаку, тож нічого не вийде, навіть якщо тобі захочеться. Побудеш моєю дружиною. Фіктивно, звісно. А через три місяці розпрощаємось!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka