«Не в тому місці не в той час» Джилліан Макаллистер

«Не в тому місці не в той час» Джилліан МакаллистерНазва: Не в тому місці не в той час
Письменник: Джилліан Макаллистер
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Фантастика, Детективна фантастика

 

 

 

Анотація до книги «Не в тому місці не в той час» Джилліан Макаллистер

У захопливому трилері “Не в тому місці, не в той час” від Джилліан Макаллистер кожен день — це не лише новий шанс, але й невпинний погляд у минуле, де сховані таємниці можуть визначити майбутнє. Ніч на Гелловін перетворюється на кошмар для Джен, коли вона стає свідком вбивства, скоєного її власним сином.

Прокинувшись кожного разу в минулому, Джен розуміє, що їй надана надзвичайна можливість виправити кошмарне майбутнє. За кожним розгорнутим днем ховаються секрети, і вона вирішує розкрити їх, щоб запобігти трагедії.

Читачі відчувають напругу та невпевненість разом із Джен, подорожуючи у минуле і розгадуючи головоломку, яка визначає долю її родини. “Не в тому місці, не в той час” — це захоплива подорож часом і емоційний калейдоскоп, якому неможливо встояти.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Не в тому місці не в той час» Джилліан Макаллистер онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka