«Не озирайся і мовчи» Макс Кідрук

«Не озирайся і мовчи» Макс КідрукНазва: Не озирайся і мовчи
Письменник: Макс Кідрук
Рік: 2017
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Трилери, Психологічний триллер, Сучасна проза, Фантастика, Сучасна українська література

 

 

 

Анотація до книги «Не озирайся і мовчи» Макс Кідрук

У світі, де реальність переплітається з фантазією, де є місце, що застигло в часі, і щоб до нього потрапити, досить лише не озиратися і мовчати, Марк Грозані зіткнеться зі страхами та таємницями, які перевернуть його життя.

Переїзд до нового будинку і зміна школи стають першими кроками в пригоді Марка. Сором’язливий і начитаний хлопець відчувається чужим серед нового кола однолітків. Проте, зустріч з таємничою Сонею відкриває перед ним нову перспективу. Дівчина запрошує Марка на подорож до місця, де час зупинився, де можна втечи від реальності. Але навіть у такому місці ховаються темряви, страшніші за будь-які кошмари.

“Не озирайся і мовчи” – це захоплива історія про звичайного хлопця, який відправляється у подорож у світ мрій та найглибших страхів, де він змушений зіткнутися зі своїми власними демонами, щоб вижити і знайти вихід.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Не озирайся і мовчи» Макс Кідрук онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka