«Не мій дім» Ярослава Литвин

«Не мій дім» Ярослава ЛитвинНазва: Не мій дім
Письменник: Ярослава Литвин
Рік: 2021
Жанри: Сучасна українська література

 

 

 

Анотація до книги «Не мій дім» Ярослава Литвин

Дизайнер Сюзанна переживає чорну смугу в житті: невдача за невдачею, тимчасові підробітки та страх перед кожною співбесідою. І ось весь цей коктейль перетворюється на професійне вигоряння у супроводі тривожності та депресії. Але одного разу доля кидає їй рятівне коло – зустріч із розумним привабливим дбайливим чоловіком. Не знайшовши себе та свої сильні сторони, Сюзанна сподівається знайти реалізацію та притулок у новій родині.

Після заміжжя вони переїжджають у нову високотехнологічну будівлю, і тут виявляється, що все не так, як дівчина чекала. Цей будинок холодний і не “її”, до того ж із технологіями доводиться змагатися. Про яке почуття говорить ця трохи фентезійна та футуристична книга? Про вміння відстоювати кордони, бути унікальною, не розчинятися у партнері, не ідентифікувати свої досягнення із собою та знайти себе.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka