«Не для тебе мама Ягідку ростила» Джулія Ромуш

«Не для тебе мама Ягідку ростила» Джулія РомушНазва: Не для тебе мама Ягідку ростила
Письменник: Джулія Ромуш
Рік: 2019
Жанри: Гостросюжетні любовні романи, Сучасні любовні романи, Любовні романи, Романтична проза, Сучасна проза, Еротика, Секс, Еротичні романи, Гумористична проза, Гумор
Серія: Поїздка на американських гірках

 

 

Анотація до книги «Не для тебе мама Ягідку ростила» Джулія Ромуш

Чому мужики вважають, що якщо жінка живе з ними, то вони приручили дику тваринку? Невже чоловіки такі наївні та розслабляють булки в найнесподіваніший момент?

Ха!  Приручив тваринку, посадив її в будинку і чекає вистави? Так ось, мій любий, перший акт починається! Раджу не брати попкорн, а то вдавишся!

Прожили рік разом, і що? Везе мене до Німеччини, три рази “ха-ха”!

Ну добре, поїхали, тільки він забув, що я дівчина гарна, з харизмою і характером, якщо мене розлютити, то мало не здасться! Тим більше, що на горизонті з’явився жахливо красивий, нереально сексуальний, ну просто самець, справжній мисливець.

Так ось, милий, або доводь, що гідний, або не для тебе мама ягідку ростила!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka