« НАЙКРАЩЕ: Підсвідомості все підвладне. Квантовий воїн. Гроші, успіх і ви » Джон Кехо

« НАЙКРАЩЕ: Підсвідомості все підвладне. Квантовий воїн. Гроші, успіх і ви » Джон Кехо
Назва: « НАЙКРАЩЕ:Підсвідомості все підвладне. Квантовий воїн.Гроші, успіх і ви »
Письменник: Джон Кехо
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
Жанр: Психологія Наука, Освіта

 

 

 

Анотація до книги « НАЙКРАЩЕ: Підсвідомості все підвладне. Квантовий воїн. Гроші, успіх і ви » Джон Кехо

Книга “НАЙКРАЩЕ: Підсвідомості все підвладне. Квантовий воїн. Гроші, успіх і ви” від Джона Кехо – це захопливе подорожжя в світ підсвідомості та внутрішнього потенціалу, де наші можливості є безмежними, а реалізація мрій і досягнення успіху стають реальністю.

Автор, Джон Кехо, розкриває перед читачем секрети підсвідомого мислення і допомагає зрозуміти, як саме воно впливає на наше життя. Він вказує на те, що, навіть коли багато процесів у мозку відбуваються поза межами свідомості, ми можемо навчитися контролювати цей невидимий рушійний механізм. Книга надає практичні поради щодо використання методів візуалізації, афірмацій, концентрації та усвідомленості для досягнення бажаних результатів у житті.

“Квантовий воїн” – це роздуми автора на тему поєднання наукових відкриттів і містичних вчень. Книга дозволяє нам керувати своєю підсвідомістю, використовувати сни та інші техніки для досягнення успіху та навіть впливати на майбутнє. Вона відкриває нові можливості для створення ідеальної реальності навколо нас.

“Гроші, успіх і ви” – це практичний посібник для тих, хто бажає змінити своє ставлення до грошей і успіху. Автор розкриває стратегії і методи зміни переконань, які заважають досягненню успіху. Він пропонує читачам чотири простих, але потужних кроки до досягнення мрії і побудови щасливого та успішного життя. Книга допоможе вам зрозуміти, що ключ до вашого успіху завжди був у вас самих, і відкриє шлях до реалізації ваших найсміливіших бажань.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « НАЙКРАЩЕ: Підсвідомості все підвладне. Квантовий воїн. Гроші, успіх і ви » Джон Кехо онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka