«Найдовша подорож» Оксана Забужко

«Найдовша подорож» Оксана Забужко Назва: Найдовша подорож
Письменник: Оксана Забужко
Рік: 2022
Видавництво: Комора
Жанр: Сучасна проза, Сучасна українська література, Есеїстика

 

 

 

Анотація до книги «Найдовша подорож» Оксана Забужко

“Найдовша подорож” Оксани Забужко – це не лише есеїстика, але й подорож у глибокі простори пам’яті, де авторка розглядає власні спогади та думки у контексті нинішньої російсько-української війни. Книга веде читача через два часові виміри – тривалість конфлікту та широкий період історії, розкриваючи глибокі зв’язки між минулим і сучасністю.

Втім, це не просто розповідь про війну, а виклик до розуміння того, як події впливають на кожного з нас, як пам’ять може стати нашим єдиним скарбом у невизначеному “ніде” між небом і землею. Забужко, здатна майстерно висловлювати свої думки, пропонує читачеві поглиблене розуміння не лише гострих сучасних конфліктів, а й загальних аспектів людської долі та історії.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Найдовша подорож» Оксана Забужко онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka