«Нація» Марія Матіос

«Нація» Марія МатіосНазва: Нація
Письменник: Марія Матіос
Рік: 2010
Жанри: Історична література, Історичні пригоди, Історії з життя, Сучасна українська література, Українська проза

 

 

Анотація до книги «Нація» Марія Матіос

Історія Матіос змальовує Фенікса, яким в її книзі є український народ. Важко порівняти його долю з долею будь-якого іншого народу, адже попри всі знущання та катування він зміг не тільки зберегти свою ідентичність та самобутню красу, але й залишився живим, відродившись з попелу, як казкова птаха. Сюжет письменниці розповідає про український народ на прикладі долі однієї жінки, життя якої мало стільки болю та страждання, що це важко уявити в сучасних реаліях. Водночас, Матіос важко звинуватити у вигадці, адже той, хто знає історію, може легко уявити сцени, що описані авторкою.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka