«Наші хімічні серця» Крістал Сазерленд

«Наші хімічні серця» Крістал СазерлендНазва : Наші хімічні серця
Письменник : Крістал Сазерленд
Рік : 2020
Жанри : Сучасна зарубіжна література, Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Наші хімічні серця» Крістал Сазерленд

Мені завжди здавалося, що момент, коли зустрічаєш кохання всього життя, має бути як у кіно. Однак коли другого вівторка останнього року навчання Грейс Таун із десятихвилинним запізненням увійшла до театральної студії місіс Біді, я нічого такого не відчув. Не було ні сповільненої дії, ні вітру, ні надривної музики, і точно моє серце не зупинилося. І, може, тому, що вона була новенькою чи не такою, як усі, чи одного погляду на неї було достатньо, щоб зрозуміти: якась частинка її душі зламана, – місіс Біді нічого їй не сказала. Я подивився на неї ще двічі, але під кінець зовсім забув про її існування. І коли вона непомітно вийшла, ніхто вже не звернув на неї уваги. Так що, як бачите, ця історія не про кохання з першого погляду. Але все-таки це історія кохання. Ну чи типу того.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka