«Наречений під прикриттям, або Відбір з гендерною інтригою» Хелена Хайд

«Наречений під прикриттям, або Відбір з гендерною інтригою» Хелена ХайдНазва: Наречений під прикриттям, або Відбір з гендерною інтригою
Письменник: Хелена Хайд
Рік: 2023
Жанри: Сучасні любовні романи, Любовне фентезі, Любовні романи, Еротичні романи

 

 

Анотація до книги «Наречений під прикриттям, або Відбір з гендерною інтригою» Хелена Хайд

Чи вдасться чоловіком, виграти наречену-принцесу для брата і не закохається у свого головного конкурента? Звучить шалено, але життя, як відомо, підносить сюрпризи! І тепер я, який начепив маску старшого брата за допомогою родового артефакту, маю перемогти на Відборі наречених, щоб він одружився з єдиною спадкоємицею престолу.
Думаєте, божевільніше моє життя вже не стане? Хоч би як! Тому що син голови контррозвідки, якого принцеса хоче бачити переможцем Відбору, почав виявляти до мене небезпечний інтерес.

…Гей, зачекайте, що означає, серед учасників Відбору ще й шпигун ворожої держави?!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka