«Наречена по п’ятницях, або Сім п’ятниць на тижні» Ольга Обська

«Наречена по п’ятницях, або Сім п’ятниць на тижні» Ольга ОбськаНазва: Наречена по п’ятницях, або Сім п’ятниць на тижні
Письменник: Ольга Обська
Рік: 2022
Жанри: Фентезі, Любовне фентезі, Гумор

 

 

 

Анотація до книги «Наречена по п’ятницях, або Сім п’ятниць на тижні» Ольга Обська

Вони увірвалися в розмірене життя замку Рош-ді-Вуара, щоб кров у жилах його мешканців скипіла. Хто вони? Юна леді Ніколетт та її жвава служниця Дороти. Втім, господар замку лорд Теодор сам винний. Намагаючись уникнути заручин, він попросив Ніколетт зобразити його наречену. Тепер головний біль забезпечений і йому, і його манірному, але чарівному дворецькому, і навіть кухареві Густаву.

Знаєте, чому Теодор тільки першого дня одинадцять разів пошкодує про своє рішення? Чому дворецький вручить Дороті сопор? Або чому Густаву в страшних снах буде «жахливий панянок» із рушницею…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka