«Над прірвою у житі (Ловець у житі)» Джером Девід Селінджер

«Над прірвою у житі (Ловець у житі)» Джером Девід СелінджерНазва: Над прірвою у житі (Ловець у житі)
Письменник: Джером Девід Селінджер
Рік: 1951
Жанри: Зарубіжна класика, Класична проза, Література 20 століття, Список шкільної літератури 10 клас, Шкільні підручники

 

 

Анотація до книги «Над прірвою у житі (Ловець у житі)» Джером Девід Селінджер

Роман «Над прірвою у житі» («Ловець у житі») вважається одним з найбільш культових творів у світовій літературі, і недаремно. Джером Девід Селінджер описує внутрішній світ американського підлітка Голдена Колфілда, який у свої сімнадцять років відчуває справжні страждання через недосконалість світу. Його бунтівна натура не дає йому спокою ані на мить…

«Родзинкою» роману є глибокий психологізм та філософські міркування головного героя. Через свою вразливість, прагнення знайти справедливість, невміння швидко пристосовуватися до мінливих ситуацій юнак постійно зазнає невдач і залишається на самоті зі своїми переживаннями. А грубість, зверхність, насмішки – лише його зовнішня оболонка.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka