«На лезі клинка. Книга 1» Джо Аберкромби

«На лезі клинка. Книга 1» Джо АберкромбиНазва: На лезі клинка. Книга 1
Письменник: Джо Аберкромби
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Фентезі, Зарубіжне фентезі, Бойове фентезі, Фантастика, Бойова фантастика,

 

 

 

Анотація до книги «На лезі клинка. Книга 1» Джо Аберкромби

Війна між Союзом і варварами Півночі неминуча. Король-самозванець Бетод об’єднав північні племена вогнем і мечем, загрожуючи Союзу з півночі, тоді як з півдня насувається не менша небезпека від кровожерних гурків. У цей фатальний для держави час з’являється Перший з-поміж магів Баяз, якого вже давно вважали мертвим.

Намагаючись врятувати Союз, Баяз збирає команду різнопланових героїв: мага Юлвея, північанина-дикуна Лоґена Дев’ятипалого, несамовиту рабиню Ферро і самозакоханого офіцера Джезаля. Однак ситуацію ускладнює Інквізиція, очільник якої, архілектор Сульт, разом з калікою-інквізитором Ґлоктою і йому подібними, планує захопити владу.

«На лезі клинка. Книга 1» Джо Аберкромбі — це захоплива розповідь про героїзм, зраду і політичні інтриги у світі, де вижити може тільки найсильніший. Чи вдасться Баязу та його команді запобігти катастрофі та врятувати Союз від внутрішніх і зовнішніх загроз?


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «На лезі клинка. Книга 1» Джо Аберкромби онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka